Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Розміри | |
| Ширина | 1.6 мм |
| Довжина | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 3.5 см |
| Об'єм | 4 |
| Тип пляшечки | Скляні пляшечки |
| Основні атрибути | |
| Тип | Набір для декупажу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴

