Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Тип | Набір для декупажу |
| Ширина | 0.9 см |
| Довжина | 4.5 см |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 4.5 см |
| Об'єм | 2 |
| Тип пляшечки | Пляшечка пробник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴




