Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Тип | Набір для декупажу |
| Ширина | 1.8 см |
| Довжина | 5.2 см |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 5.2 см |
| Об'єм | 3 |
| Тип пляшечки | Пляшка з кулькою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴


