Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Тип | Набір для декупажу |
| Ширина | 1 см |
| Довжина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 12 см |
| Об'єм | 6 |
| Тип пляшечки | Скляні пляшечки |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴



