Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Тип | Набір для декупажу |
| Ширина | 1.4 см |
| Довжина | 5.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 5.8 см |
| Об'єм | 5 |
| Тип пляшечки | Пляшечка пробник |
| Основні | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


