Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HM furnitura |
| Тип | Набір для декупажу |
| Ширина | 1.1 см |
| Довжина | 2.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 2.8 см |
| Об'єм | 1 |
| Тип пляшечки | Пляшечки з підвіскою |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴

